Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

Víno pro DUHU

Čeká nás jubilejní 10. ročník benefičního večera Víno pro DUHU. Napište si do kalendáře datum 23. listopadu 2018 od 19.00 v kavárně Kaaba na Vinohradech. Budeme se na Vás opět těšit.

Výsledek 9. ročníku benefičního večera Víno pro DUHU 2017 předčil naše očekávání. Částku 96.708,- Kč použijeme na rekonstrukci kuchyňky v Centru denních služeb Galerie Duhovka ve Vysočanech. Naši klienti se již mohou těšit. 

Benefiční večer Víno pro DUHU patří již k tradičním akcím Společnosti DUHA. Návštěvou této akce nás můžete podpořit i Vy. Víno pro DUHU je večerem, na kterém prodejem vín, která nám věnovali čeští a moravští vinaři, získáme finanční částku, která slouží na předem určený cíl. 

Za sebou má tedy již devět úspěšných ročníků, a díky na tomto večeru získaným financím se již podařilo pro naše klienty získat mnoho užitečných věcí.

V roce 2016 jsme získali 77.300,- Kč, které věnujeme na rekonstrukci pokojů klientů v chráněném bytě Bellušova, zejména výměnu podlah a opravu popraskaných stěn.

V roce 2015 jsme díky benefičnímu večeru získali krásných 126.260,- Kč. Z výtěžku jsme vybavili nové chráněné byty a zakoupili židle pro seniory v Centru denních služeb (CDS).

V prvním roce jsme z vybraných peněz zakoupili sušičku do naší prádelny, za finance z druhého ročníku jsme pořídili 2 pečící trouby do tréninkové pekárny CDS a třetí rok byl věnován tématu Záchrana Společnosti DUHA - z vybraných peněz jsme zajistili asistenční hodiny pro klienty služby Chráněné bydlení a Centrum denních služeb v seniorském věku. V tomto roce také poprvé proběhla kromě prodeje i aukce vín, kterou moderovala paní Jitka Schneiderová. Čtvrtý ročník byl věnován podpoře naší nové sociální firmy Duhová prádelna.

V roce 2013 proběhl 5. jubilejní ročník, díky kterému jsme podpořili službu Chráněné bydlení. Z vybraných peněz jsme zajistili vymalování našich chráněných bytů. V roce 2014 jsme finance  využili na zakoupení kvalitního nádobí do našich chráněných bytů (nerezové hrnce a kvalitní pánve).

Každý rok čeká na návštěvníky, kteří nás přijdou nákupem vín podpořit, dárek v podobě malé kulturní produkce. Dozvíte se také co je nového ve Společnosti DUHA i to, jak byly využity finance z minulého ročníku. Čeká Vás setkání s příjemnými lidmi ochotnými podpořit dobrou věc.

Benefiční večer probíhá tradičně v kavárně Kaaba v Mánesově ulici v Praze 2. Za podporu děkujeme. 

Vzpomínky na jednotlivé ročníky najdete ve fotogalerii na webu i na facebooku v albech.

Benefiční večer Víno pro DUHU - 9. ročník podpořila tato vinařství:

BOTANICKÁ ZAHRADA hl. m. Prahy - TROJA, Vinice sv. Klára        
Vinařské středisko ČZU Mělník – Chloumek
Vinařství DVA DUBY, Jiří Šebela
Roman FABIG
HRABKOVSKÝ PAVEL Velké Žernoseky
Rodinné vinařství HRDINA & DCERA                                                                        
KRAUS - MĚLNICKÉ VINAŘSTVÍ
Vinařství KOSÍK
Vinné sklepy KUTNÁ HORA  s. r. o. 
Vinařství LAHOFER, a.s.   
Vinselekt MICHLOVSKÝ a.s.
Rodinné vinařství MIKULENKOVI, Žernoseky  
Milan NESTAREC                                                               
PATRIA KOBYLÍ, a.s. - Víno z KOBYLÍ                                                                         
Vinařství POPPOVI ŠATOV                                   
SALABKA vinařství        
Stapleton - Springer                                            
ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ Velké Pavlovice, a.s.                                             
ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. 
ŽERNOSECKÉ VINAŘSTVÍ s. r. o.                            
VINOTÉKA KARLÍN, Jiří Fajtl

DĚKUJEME!