Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

Víno pro DUHU

Čeká nás jubilejní 10. ročník benefičního večera Víno pro DUHU. Napište si do kalendáře datum 23. listopadu 2018 od 19.00 v kavárně Kaaba na Vinohradech. Budeme se na Vás opět těšit.

Výsledek 9. ročníku benefičního večera Víno pro DUHU 2017 předčil naše očekávání. Částku 96.708,- Kč jsme použili na rekonstrukci kuchyňky v Centru denních služeb Galerie DUHOVKA ve Vysočanech. Naši klienti byli nadšení a my s nimi. DĚKUJEME! 

Benefiční večer Víno pro DUHU patří již k tradičním akcím Společnosti DUHA. Návštěvou této akce nás můžete podpořit i Vy. Víno pro DUHU je večerem, na kterém prodejem vín, která nám věnovali čeští a moravští vinaři, získáme finanční částku, která slouží na předem určený cíl. 

Za sebou má tedy již devět úspěšných ročníků, a díky na tomto večeru získaným financím se již podařilo pro naše klienty získat mnoho užitečných věcí.

V roce 2016 jsme získali 77.300,- Kč, které věnujeme na rekonstrukci pokojů klientů v chráněném bytě Bellušova, zejména výměnu podlah a opravu popraskaných stěn.

V roce 2015 jsme díky benefičnímu večeru získali krásných 126.260,- Kč. Z výtěžku jsme vybavili nové chráněné byty a zakoupili židle pro seniory v Centru denních služeb (CDS).

V prvním roce jsme z vybraných peněz zakoupili sušičku do naší prádelny, za finance z druhého ročníku jsme pořídili 2 pečicí trouby do tréninkové pekárny CDS a třetí rok byl věnován tématu Záchrana Společnosti DUHA - z vybraných peněz jsme zajistili asistenční hodiny pro klienty služby Chráněné bydlení a Centrum denních služeb v seniorském věku. V tomto roce také poprvé proběhla kromě prodeje i aukce vín, kterou moderovala paní Jitka Schneiderová. Čtvrtý ročník byl věnován podpoře naší nové sociální firmy Duhová prádelna.

V roce 2013 proběhl 5. jubilejní ročník, díky kterému jsme podpořili službu Chráněné bydlení. Z vybraných peněz jsme zajistili vymalování našich chráněných bytů. V roce 2014 jsme finance  využili na zakoupení kvalitního nádobí do našich chráněných bytů (nerezové hrnce a kvalitní pánve).

Každý rok čeká na návštěvníky, kteří nás přijdou nákupem vín podpořit, dárek v podobě malé kulturní produkce. Dozvíte se také co je nového ve Společnosti DUHA i to, jak byly využity finance z minulého ročníku. Čeká Vás setkání s příjemnými lidmi ochotnými podpořit dobrou věc.

Benefiční večer probíhá tradičně v kavárně Kaaba v Mánesově ulici v Praze 2. Za podporu děkujeme. 

Vzpomínky na jednotlivé ročníky najdete ve fotogalerii na webu i na facebooku v albech.

Benefiční večer Víno pro DUHU - 10. ročník podporují tato vinařství:

Botanická zahrada hl. m. Prahy - Troja, Vinice sv. Kláry        
Vinařské středisko ČZU Mělník – Chloumek
Dva duby s.r.o., Jiří Šebela
Fabig s.r.o., Roman Fabig
Vinařství Hrabkovský Pavel, Velké Žernoseky
Rodinné vinařství Hrdina & dcera s.r.o.                                                       
Vinařství Kraus, Mělník
Vinařství KOSÍK
Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o. 
Vinařství LAHOFER, a.s.   
Rodinné vinařství Mikulenkovi, Velké Žernoseky
Vinařství Mikulov s.r.o.
MILAN NESTAREC s.r.o.                                                               
PATRIA Kobylí, a.s.                                                                         
Vinařství Poppovi s.r.o., Šatov                               
Vinařství Salabka, s.r.o.        
Stapleton-Springer s.r.o.                                       
Šlechtická stanice vinařská Velké Pavlovice, a.s.                                       
ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. 

Vinotéka Karlín, Jiří Fajtl

DĚKUJEME!