Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

Novoročenky, které pomáhají

Do projektu Novoročenky, které pomáhají se můžete zapojit po celý rok!


5. ročník projektu Novoročenky, které pomáhají (www.novorocenky-pomahaji.cz) skončil se skvělým výsledkem. Celkem jsme získali 256.000,- Kč, což je rekordní částka v historii projektu. Máme velkou radost a všem dárcům děkujeme. 

Podpořte letošní 6. ročník projektu Novoročenky, které pomáhají. Vybírejte z Katalogu, podívejte se na video, které vniklo v Malířských klubech a během Vernisáže obrazů vytvořených našimi klienty, dospělými osobami s mentálním znevýhodněním pod vedením arteterapeutů, ve středu 24. října 2018 v 17.30 do K+K Hotel Central v Hybernské 10, Praha 1. Věříme, že bude inspirativní i pro Vás!

Díky našim dárcům, kteří v pěti ročnících projekt podpořili, jsme již získali pro náš cíl celkem 975.000,- Kč.


S pomocí získaných financí zajistíme odbornou asistenci pro dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v Chráněném bydlení, Centru denních služeb a Podpoře samostatného bydlení Společnosti DUHA a co nejvyšší podporu našim klientům v seniorském věku.

Podívejte se, kteří dárci projekt podpořili v roce 2017. Všem dárcům, kteří rozeslali svoji originální novoročenku vytvořenou z obrazu, který namaloval klient Společnosti DUHA, mnohokrát děkujeme.


Veškeré informace o projektu, komu pomáhá a o tom, jak funguje, najdete v sekci O projektu
Pokud Vám budou chybět informace, neváhejte kontaktovat fruhaufova@spolecnostduha.cz


Jak můžete pomoci

Pokud chcete podpořit Společnost DUHA a její projekt Novoročenky, které pomáhají, vyberte si z našeho katalogu obraz, který namaloval klient Společnosti DUHA v kategorii, která odpovídá výši daru, který Společnosti DUHA chcete věnovat. Odměnou a protihodnotou Vám bude originál obrazu a z něj vytvořená jedinečná novoročenka. Radost a dobrý pocit z celého procesu budete mít Vy i celá Společnost DUHA a její klienti, dospělí lidé s mentálním znevýhodněním.

Obrazy v Katalogu jsou rozděleny do cenových kategorií

20.000,- Kč, 15.000,- Kč, 10.000,- Kč, 5.000,- Kč a 3.000,- Kč

Finanční částka je darem, na který bude uzavřena řádná darovací smlouva. 

Dále máte tyto dvě možnosti

1. vybrat si pouze obrázek a dále jej graficky zpracovat Vaším grafikem, dle zvyklostí Vaší firmy 

Po uzavření darovací smlouvy obdržíte originál obrazu s poděkováním Společnosti DUHA.

2. vybrat si  obrázek a zároveň si vybrat jeden z našich sedmi návrhů grafického zpracování
(formát DL, A5 jednostranný) 
Po uzavření darovací smlouvy obdržíte originál obrazu  s poděkováním Společnosti DUHA a PF Vaší firmy v grafické podobě pro rozesílání mailem (formát pdf, jpg) a pro tisk.

Ve vybraném grafickém návrhu je možno změnit pouze barevnost písma, vložit Váš jednoduchý text a vložit logo firmy. Tisk novoročenek zajišťujeme pouze na základě individuální domluvy.

Kontakt:

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte manažerku fundraisingu a public relations:
Ing. Věra Frühaufová 
mobil: +420 606 226 127 | tel.: 286 592 971
e-mail: fruhaufova@spolecnostduha.cz