Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

Projekt Novoročenky 2017 jsme završili oslavou s klienty.

Díky pohostinnosti Restaurace U Mrtvýho ptáka jsme si užili završení a oslavu 5. ročníku projektu Novoročenky, které pomáhají s těmi nejpovolanějšími - klienty Společnosti DUHA, malíři a arteterapeutkami, které vedou Kluby malování v Centrech denních služeb, na kterých nádherné obrazy vznikají. 

V letošním roce zaujalo naše dárce celkem 39 obrazů a z většiny z nich byla vytvořena originální PF 2018. I díky těmto rozeslaným novoročenkám se šíří do světa jméno Společnosti DUHA, která už 25 let poskytuje sociální služby dospělým lidem s mentálním znevýhodněním.

Ještě stále si můžete prohlédnout obrazy i se jmény dárců z loňského ročníku v katalogu na novorocenky-pomahaji.cz. Na nových obrazech se již pilně pracuje a je se na co těšit, vydržte do srpna, kdy web naplníme novými obrazy.

Ještě jednou děkujeme za umožnění oslavy a velkolepé pohoštění panu Filipu Papazovovi a restauraci U Mrtvýho ptáka v Karlíně

Děkujeme také všem dárcům, kteří projekt v roce 2017 podpořili. Fotografie z vernisáže k projektu a předávání obrazů najdete ve fotogalerii na facebooku  Společnosti DUHA nebo na našem webu ve fotogalerii.

Chcete-li se něco dozvědět o našich klientech, autorech obrazů, přečtěte si jejich medailonky.

Těšíme se moc na 6. ročník projektu Novoročenky, které pomáhají 2018 / PF 2019. Nechcete-li si nechat ujít žádnou novinku ze života Společnosti DUHA, například vernisáž k projektu, sledujte naše stránky nebo se k nám připojte na facebooku.

Díky získaným financím zajistíme odbornou asistenci pro dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v Chráněném bydlení, Centru denních služeb a Podpoře samostatného bydlení Společnosti DUHA. Podpoříme také naše klienty v seniorském věku. Díky našim dárcům jsme v pěti ročnících získali již celkem 975.000,- Kč.


Připíjíme na úspěch 5. ročníku Novoročenky, které pomáhajíTo jsme my :-), velká část klientů - autorů obrazů, arteterapeutky, vedoucí Centra denních služeb a manažerka 5. ročníku projektu. Děkujeme restauraci U Mrtvýho ptáka za pohostinnost. 

V roce 2017 projekt Novoročenky, které pomáhají podpořili tito individuální dárci a firmy
Algotech, a.s.
ALFA PROFI s.r.o.
ASPIRA Recruitment s.r.o.
BILSTEIN CEE a.s.
Česká zemědělská univerzita v Praze
Česká zemědělská univerzita v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská
Denisa Hledíková
Digi Office, s.r.o.
Doktor Jan s.r.o., Jan Pytela
ECONET OPENFUNDING s.r.o.
Iron Mountain Česká republika s.r.o.
Ivana Vachtlová
Jana Krausová
Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje
Jolana Nováková a Slávek Kůtek
Karolina a Robert Hughes
KD Trans s.r.o.
KUHN - BOHEMIA a.s.
Kühnův smíšený sbor
Lékárna Dolní Bousov s.r.o.
MUDr. Martin Jan Stránský
Monika Hořejší
MV Technik s.r.o.
Odyssey Performance Enhancement Network, spol. s r.o. (ODYSSEY.CZ)
ORBIT s.r.o.
PaedDr. Pavla Žákovská
Pro Holding CZ, s.r.o.
Prozesstechnik Kropf s.r.o.
REAL REALITY s.r.o.
REMA, s.r.o.
SAMEZALUZIE.CZ s.r.o.
TRANSPORTSERVIS a.s.
TOP SERVIS pojištění, s.r.o.
TRUHLAŘÍK s.r.o.

DĚKUJEMEzpět na seznam novinek

darujte online