Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

Duhová prádelna

Projekt Duhová prádelna a mandl získal 3. místo v celostátní soutěži T-Mobile - Rozjezdy 2011 
a 1. místo v akademii sociálního podnikání Akcelerátor Nadace Via. Duhovou prádelnu již třikrát podpořili Srdcerváči, projekt NFOZP.

Pro podrobné informace navštivte prosím www.duhovapradelna.cz Na stránkách najdete možnost poptat zakázku v jedné z našich provozoven.

Podnět k založení sociální firmy dala v roce 2009 Společnost DUHA, z. ú., která poskytuje sociální služby Chráněné bydlení, Centrum denních služeb a Podpora samostatného bydlení v Praze. Duhová prádelna je v plném provozu od roku 2012, poskytuje profesionální služby a zaměstnává 9 osob se zdravotním nebo mentálním znevýhodněním. V roce 2017 otevíráme již druhou pobočku, opět na Černém Mostě a vytváříme tak další pracovní místa pro hendikepované spoluobčany.

Otevřeli jsme druhou provozovnu Duhové prádelny, Duhová prádelna 2 se nachází opět na Černém Mostě. Přijímáme zakázky a hledáme nové zákazníky. Navštivte stránky Duhové prádelny.

Duhová prádelna má dva základní cíle

  • rozšířit možnosti pracovního uplatnění osob se zdravotním nebo mentálním znevýhodněním na otevřeném trhu práce
  • vytvářet zisk, který se bude vracet do rozvoje firmy nebo do podpory zakládající neziskové organizace (tedy Společnosti DUHA, z.ú.)

Prádelna nabízí

  • praní, mandlování, žehlení
  • praní pro soukromé osoby i firmy
  • pro firmy nabízíme náhradní plnění - odběrem služeb Duhové prádelny vám umožníme splnit podmínku zaměstnávání osob se zdravotním postižením, kterou pro firmy nad 25 zaměstnanců stanovuje zákon č. 435/2004 Sb. § 81.
  • Krédem Duhové prádelny je kvalitně odvedená práce za dostupnou cenu, osobní a přátelský přístup k zákazníkům. Řídíme se sloganem Vaše prádlo naše starost.

Výroční zprávu sociální firmy Duhová prádelna si můžete přečíst zde.

Vítáme s radostí všechny nové zákazníky.